GOSPODARSTWO
domek
taras
sauna
plac zabaw
staw
taras
Nasze gospodarstwo znajduje się we wsi Jaszczurowa w pobliżu powstającej zapory "Świnna Poręba", 10 km od Wadowic. Dom położony jest w przepięknej dolinie u podnóża góry "Leskowiec" na której znajduje się kaplica "Groń Jana Pawła II".
W okresie letnim możecie Państwo korzystać z sadu i ogrodu, w którym znajdują się stawy rybne. Posiadamy również gospodarstwo ogrodnicze, w którym produkujemy zdrową żywność. Zapewniamy grilowanie i ogniska.
Okolica sprzyja pieszym wędrówkom i spacerom po lesie.
Mają u nas Państwo możliwość wypożyczenia rowerów.
W okresie zimowym panują tutaj dobre warunki do jazdy na nartach i sankach. Organizujemy kuligi. Miejscowość usytuowana jest w pobliżu Zawoi, w której znajdują się wyciągi narciarskie.
Polecamy odwiedzić, znajdujące się 10km od nas, Wadowice - rodzinne miasto Ś.P. Jana Pawła II, przespacerować się po "Dróżkach Kalwaryjskich" w Kalwarii Zebrzydowskiej, posmakować góralskiej kuchni w karczmie "Rzym" w Suchej Beskidzkiej lub odwiedzić muzeum Emila Zegadłowicza w Gorzeniu.
Wieczory możecie Państwo spędzić w rodzinnej atmosferze, przy kominku. Dom oraz pokoje są do dyspozycji przez cały rok dla pragnących odpocząć w ciszy i spokoju.
Do dyspozycji dostępne są trzy dwuosobowe oraz dwa czteroosobowe, komfortowe pokoje, cztery łazienki, dwa salony z kominkami oraz tv i tv sat, dwa zaplecza kuchenne i duża świetlica, która może służyć jako sala konferencyjna lub sala do tańca.
Dodatkowo udostępniamy Państwu skorzystanie z sauny, krytego basenu oraz placu zabaw dla dzieci. Read more in English
grill
grill
grill
grill
ogród
plac zabaw
ogród
plac zabaw
basen
basen-panorama
basen
basen-panorama
ogród
ogród-panorama
ZAMKNIJ Ładowanie...